IZMIR 
Liman Caddesi Arkas Binasi No:38 Alsancak 35230 Izmir
Tel : (0232) 477 77 77 Faks : (0232) 411 00 00 - 11 arkasizm@arkas.com.tr 
Faks : (0232) 465 25 07
Genel Müdür 
Ece Çokdeğer Dahili : 1115 -1772 ece.cokdeger@arkasdenizcilik.com.tr
Genel Müdür Asistani 
Sevda Kılıç Dahili :1217 sevda.kilic@arkasdenizcilik.com.tr
ARKAS LINE 
İş Geliştirme Müdürü İzmir & İstanbul
Atilla Karagülle Dahili : 1128 atilla.karagülle@arkasdenizcilik.com.tr
Afak Genc Dahili : 1129 afag.gench@arkasdenizcilik.com.tr
Bölge Müdürü
Bilgen Özkalkanlı Dahili : 1116 bilgen.ozkalkanli@arkasdenizcilik.com.tr 
İthalat Müdürü
Elif Sivrioğlu Dahili : 1145 elif.sivrioglu@arkasdenizcilik.com.tr
Karadeniz İthalat / İhracat Satış
Sefer Gurler Dahili : 1053 sefer.gurler@arkasdenizcilik.com.tr
Muge Tuncer Dahili : 1142 muge.tuncer@arkasdenizcilik.com.tr
Seda Temiz Dahili : 1125 seda.temiz@arkasdenizcilik.com.tr
İspanya - İtalya- Fransa-Portekiz ihracat/ İthalat Satış
Zaliha Nur Bölükbaşı Dahili : 1118 zalihanur.bolukbasi@arkasdenizcilik.com.tr
Mert Simsaroğlu Dahili : 1127 mert.simsaroglu@arkasdenizcilik.com.tr
Bike Durallı Dahili : 1126 bike.duralli@arkasdenizcilik.com.tr
Ceren Şengül Özcan Dahili : 1263 ceren.sengul@arkasdenizcilik.com.tr 
Reefer İthalat / İhracat Satış
Atilla Karagülle Dahili : 1128 atilla.karagulle@arkasdenizcilik.com.tr 
Mehmet Dontlu Dahili : 1132 mehmet.dontlu@arkasdenizcilik.com.tr
Kuzey Africa ihracat / İthalat 
Akin Özkara Dahili : 1258   akin.ozkara@arkasdenizcilik.com.tr 
Pinar Süer Dahili : 1140 pinar.suer@arkasdenizcilik.com.tr
Burak Baykal              Dahili : 1117                          burak.baykal@arkasdenizcilik.com.tr
Erdem Yörük Dahili :1146 erdem.yoruk@arkasdenizcilik.com.tr
Doğu Akdeniz İhracat / İthalat Satış
Emre Kayhan Dahili : 1119 emre.kayhan@arkasdenizcilik.com.tr
Mehmet Dontlu Dahili : 1132 mehmet.dontlu@arkasdenizcilik.com.tr
Batı Afrika İhracat / İthalat
Emre Kayhan Dahili : 1119 emre.kayhan@arkasdenizcilik.com.tr
Mehmet Dontlu Dahili : 1132 mehmet.dontlu@arkasdenizcilik.com.tr
DAL
İthalat / İhracat
Bilgen Özkalkanlı Dahili :1116 bilgen.ozkalkanli@arkasdenizcilik.com.tr 
Sefer Gurler Dahili : 1053 sefer.gurler@arkasdenizcilik.com.tr
Zaliha Nur Bölükbaşı Dahili :1118 zalihanur.bolukbasi@arkasdenizcilik.com.tr
MARGUİSA LİNE
Ithalat / İhracat
Emre Kayhan  Dahili :1119 emre.kayhan@arkasdenizcilik.com.tr
HANJIN LINE
Mersin & İzmir Şube Müdürü
Yeşim Er Kaçan Dahili : 1143 yesim.er@arkasdenizcilik.com.tr
Takım Lideri
Demet Boydaş Dahili : 1088 demet.boydas@arkasdenizcilik.com.tr
Satış Sorumlusu İthalat
Melisa Altan Suçsuzer Dahili : 1137 melisa.altan@arkasdenizcilik.com.tr
Burak Kocabaş Dahili : 1139 burak.kocabas@arkasdenizcilik.com.tr
Satış Sorumlusu İhracat    
Yunus  Başsemerci Dahili : 1138 yunus.bassemerci@arkasdenizcilik.com.tr
Müşteri Temsilcisi Operasyon    
Atilla Özekin Dahili : 1144 atilla.ozekin@arkasdenizcilik.com.tr
Adem İskenderoğlu Dahili : 1123 adem.iskenderoglu@arkasdenizcilik.com.tr
 ISTANBUL
Kasap Sokak Arkas Binasi No: 2/8 Esentepe 34394 Istanbul
Tel : (0212) 318 00 00 Faks : (0212) 211 66 33 arkasist@arkas.com.tr  
Genel Müdür 
Ece Çokdeğer Dahili :  2883 ece.cokdeger@arkasdenizcilik.com.tr
İş Geliştirme Müdürü
Atilla Karagülle                Dahili :1128 atilla.karagulle@arkasdenizcilik.com.tr 
Afak Genç Dahili :1129 afag.gench@arkasdenizcilik.com.tr
Pazarlama İthalat & İhracat Müdürü
Coşkun Kasımoğlu Dahili : 2298 coskun.kasimoglu@arkasdenizcilik.com.tr 
İhracat Satış Müdürü
B. Gürol Muslu  Dahili :2297-2113 gurol.muslu@arkasdenizcilik.com.tr
İhracat Kuzey Afrika Satış
Alger & Oran &Sousse &Kazablanka & Tangier &Tripoli
Misurata & Bengazi & Khoms
Murat Korgan Dahili :2293 murat.korgan@arkasdenizcilik.com.tr
Anıl Akyıldız  Dahili :2626 anil.akyildiz@arkasdenizcilik.com.tr
Ece Türküm  Dahili :2268 ece.turkum@arkasdenizcilik.com.tr
Celil Kartal  Dahili : 2108 celil.kartal@arkasdenizcilik.com.tr
İhracat Karadeniz Satış
Novorossıysk& Odessa &Köstence &Varna & Burgaz & Poti
&Azerbaycan
Burak Üzümcü Dahili : 2395 burak.uzumcu@arkasdenizcilik.com.tr
Şahika Feyza Hapat Dahili : 2353 sahika.hapat@arkasdenizcilik.com.tr
Fatih Aksoy Dahili : 2892 fatih.aksoy@arkasdenizcilik.com.tr
İhracat Doğu Akdeniz & İtalya Satış  
Alexandria &Port Said &Beyrut & Latakya & Pire &  
Selanik & Genova & La Spezia & Salerno & Cagliari  
Ashdod    
Sinem Özbaşlı Dahili : 2545 sinem.ozbasli@arkasdenizcilik.com.tr
Aytaç Bayezit Dahili : 2167 aytac.bayezit@arkasdenizcilik.com.tr
İhracat Batı Afrika , Batı Akdeniz (İspanya & Fransa ) ve Portekiz Satış  
Tema & Abidjan & Lagos( Apapa) & Bata &Malabo  
Nouakchott &Nouadhibou &Dakhla &Laayoune &Dakar  
Valencia &Barcelona & Castellon & Algeciras & Vigo  
Bilbao & Fos & Leixones & Setubal & İbiza & Mahon  
Palma De Mayorka & Las Palmas  
Canset Gordi Dahili : 2311 canset.gordi@arkasdenizcilik.com.tr
Sedat Koyel Dahili : 2095 sedat.koyel@arkasdenizcilik.com.tr
Mehmet Çeliktaş Dahili : 2263 mehmet.celiktas@arkasdenizcilik.com.tr
İTHALAT    
İthalat Satış Müdürü    
Fatoş Uztürk                                                  Dahili : 2474                                         fatos.uzturk@arkasdenizcilik.com.tr Dahili :2474 fatos.uzturk@arkasdenizcilik.com.tr
İthalat Satış    
Tüm Bölgeler    
Özge Ertem Dahili : 2937 ozge.ertem@arkasdenizcilik.com.tr
İtalya & Karadeniz & Batı Akdeniz (İspanya ,Fransa,
Portekiz )
Bahri Şahin Dahili : 2460 bahri.sahin@arkasdenizcilik.com.tr
bahri.sahin@arkasdenizcilik.com.tr
Doğu Akdeniz (Mısır ,Lübnan,Suriye, Yunanistan )& Batı Afrika & Kuzey Afrika  
Tuğçe Yardımcı Dahili : 2238 tugce.yardimci@arkasdenizcilik.com.tr
İthalat Operasyon
İtalya & Karadeniz (Rusya, Ukrayna ,Romanya,Bulgaristan,
Gürcistan )
Serap Tamay Dahili : 2993 serap.tamay@arkasdenizcilik.com.tr
Batı Akdeniz ( İspanya,Fransa , Portekiz )
Tuğçe Güvenç Dahili : 2937 tugce.guvenc@arkasdenizcilik.com.tr
Doğu Akdeniz (Mısır, Lübnan,Suriye,Yunanistan)& Batı
Afrika &Kuzey Afrika
Soner Sönmez Dahili : 2895 soner.sonmez@arkasdenizcilik.com.tr
DAL ve UAFL 
İhracat
Canset Gordi Dahili : 2311 canset.gordi@arkasdenizcilik.com.tr
Sedat Koyel Dahili : 2095 sedat.koyel@arkasdenizcilik.com.tr
Mehmet Çeliktaş Dahili : 2263 mehmet.celiktas@arkasdenizcilik.com.tr
İthalat
Fatoş Uzturk Dahili : 2474 fatos.uzturk@arkasdenizcilik.com.tr
Özge Ertem Dahili : 2937 ozge.ertem@arkasdenizcilik.com.tr
Serhat Demirci Dahili : 2369 serhat.demirci@arkasdenizcilik.com.tr
MARGUISA LINE
ihracat
Sinem Özbaşlı   Dahili :2545 sinem.ozbasli@arkasdenizcilik.com.tr
İthalat
Özge Ertem  Dahili :2937 ozge.ertem@arkasdenizcilik.com.tr
HANJIN LINE 
Hat Müdürü 
Galip Soykan Dahili : 2160 galip.soykan@arkasdenizcilik.com.tr 
Satış Sorumlusu
Nilay Kalan Dahili : 2157 nilay.kalan@arkasdenizcilik.com.tr 
Müşteri Temsilcisi / Satış
İrem Bedelağası Dahili : 2155 irem.bedelagasi@arkasdenizcilik.com.tr
Sera Olgun Dahili : 2138 sera.olgun@arkasdenizcilik.com.tr
Müşteri Temsilcisi / Operasyon
Çağrı Yılmazoğulları Dahili : 2103 cagri.yilmazogullari@arkasdenizcilik.com.tr 
Özgür Özel Dahili : 2153 ozgur.ozel@arkasdenizcilik.com.tr
 
BURSA
Ovaakça Çeşmebaşı Mahallesi Yeni Yalova Yolu Caddesi No:699 Osmangazi 16335
Tel : (90 224) 270 77 77 Faks : (90 224) 270 77 78 arkasbur@arkas.com.tr   
Genel Müdür Yardımcısı 
Murat Şahin Tel : (0224) 270 77 40   murat.sahin@arkasdenizcilik.com.tr  
Bölge Müdürü 
Aslı Can Akman Tel : (0224) 270 77 31 asli.can@arkasdenizcilik.com.tr  
ARKAS LINE
İhracat 
Cankat Çaral (Takım Lideri ) Tel : (0224) 270 77 46 cankat.caral@arkasdenizcilik.com.tr  
Özgün Karakaya (Satış Sorumlusu Tüm Bölgeler ) Tel : (0224) 270 77 64 ozgun.karakaya@arkasdenizcilik.com.tr
İlker Buluç (Satış Sorumlusu Tüm Bölgeler ) Tel : (0224) 270 77 59 ilker.buluc@arkasdenizcilik.com.tr
Elif Girgin (Müşteri Temsilcisi ) Tel : (0224) 270 77 79 elif.girgin@arkasdenizcilik.com.tr
Berkay Çamdeviren (Müşteri Temsilcisi ) Tel : (0224) 270 77 80 berkay.camdeviren@arkasdenizcilik.com.tr
Ömür Maden (Müşteri Temsilcisi ) Tel : (0224) 270 77 44 omur.maden@arkasdenizcilik.com.tr
Hasibe Kılıçaslan (Müşteri Temsilcisi ) Tel : (0224) 270 77 42 hasibe.kilicaslan@arkasdenizcilik.com.tr
İthalat 
Taner Bahtiyar ( Takım Lideri ) Tel : (0224) 270 77 55 taner.bahtiyar@arkasdenizcilik.com.tr
Ceren Tendü Kirmikil (Satış Sorumlusu Tüm Bölgeler) Tel : (0224) 270 77 38 tendu.kirmikil@arkasdenizcilik.com.tr
Ceren Aydındağ (Satış Sorumlusu Tüm Bölgeler ) Tel : (0224) 270 77 45 ceren.aydindag@arkasdenizcilik.com.tr 
Sibel Kıvrak (Müşteri Temsilcisi ) Tel : (0224) 270 77 56 sibel.kivrak@arkasdenizcilik.com.tr
HANJIN LINE
Bölge Müdürü
Gülsemin Güler   Tel :(0224) 270 77 36 gulsemin.guler@arkasdenizcilik.com.tr
İthalat / İhracat
Ece Çeki( Satış Sorumlusu Tüm Bölgeler Tel : (0224) 270 78 83 ece.ceki@arkasdenizcilik.com.tr
Hüseyin Süren (Müşteri Temsilcisi ) Tel : (0224) 270 78 07 huseyın.suren@arkadenizcilik.com.tr
     
YANG MING ANDOLU
İhracat / İthalat
Neşe Aydoğmuş (Satış Sorumlusu Tüm Bölgeler ) Tel : (0224) 270 77 58 nese.aydogmus@arkasdenizcilik.com.tr
Tuğçe Kavak ( Müşteri Temsilcisi ) Tel : (0224) 270 77 35 tugce.kavak@arkasdenizcilik.com.tr
DAL VE UAFL
İhracat / İthalat    
Tendü Kirmikil (Satış Sorumlusu Tüm Bölgeler ) Tel : (0224) 270 77 83 tendu.kirmikil@arkasdenizcilik.com.tr 
Hasibe Kılıçaslan (Müşteri Temsilcisi ) Tel : (0224) 270 77 42 hasibe.kilicaslan@arkasdenizcilik.com.tr
     
 MERSIN
Yeni Mahalle 119. Cadde 5309 Sokak Mahmut Torun Is Merkezi No:8 Kat:11 33050 Mersin
Tel : (90 324) 241 14 14 Faks : (90 324) 241 14 15 arkasmer@arkas.com.tr  
Genel Müdür 
Ece Çokdeğer Dahili : 4480 ece.cokdeger@arkasdenizcilik.com.tr
Pazarlama Müdürü
Gokhan Günay Dahili : 4484 gokhan.gunay@arkasdenizcilik.com.tr
ARKAS LINE
 
İhracat
Takım Lideri
Sermin Karadeniz  ( Batı Afrika / İtalya ) Dahili : 4488 sermin.tuzun@arkasdenizcilik.com.tr  
İzzet Sarıbıyık ( Kuzey Afrika / Karadeniz ) Dahili : 4486   izzet.saribiyik@arkasdenizcilik.com.tr  
Çağrı Türkay (Batı Akdeniz / Doğu Akdeniz ) Dahili : 4487     cagri.turkay@arkasdenizcilik.com.tr  
Satış Sorumlusu    
Bilal Ali Yetim (Karadeniz / Reefer Tüm Bölgeler) Dahili : 4470 bilal.yetim@arkasdenizcilik.com.tr
Pınar Bağsız (Batı Akdeniz & İtalya ) Dahili : 4468 pinar.bagsiz@arkasdenizcilik.com.tr
Umut Demir (Batı Afrika & Kuzey Afrika ) Dahili : 4467 umut.demir@arkasdenizcilik.com.tr
Satış Operasyon    
Özkan Mahir Güler ( Operasyon Takım Lideri ) Dahili : 4489 ozkan.guler@arkasdenizcilik.com.tr
Ahmet Albayrak Dahili :4466 ahmet.albayrak@arkasdenizcilik.com.tr
Murat Efe Tazegül Dahili : 4465 muratefe.tazegul@arkasdenizcilik.com.tr
Tolga Kutval Dahili : 4476 tolga.kutval@arkasdenizcilik.com.tr
Tülin Köroğlu Dahili : 4429 tulin.koroglu@arkasdenizcilik.com.tr
Emine Taşkınlar Dahili : 4448 emine.taskinlar@arkasdenizcilik.com.tr
İthalat
Takım Lideri
Natali Dib Dahili : 4472 natali.dib@arkasdenizcilik.com.tr
Satış Sorumlusu
Halil Aktarla Dahili :4483 halil.aktarla@arkasdenizcilik.com.tr
Satış Operasyon
Yunus Diz Dahili :4479 yunus.diz@arkasdenizcilik.com.tr
Zeynep Eryılmaz                           Dahili :4498 zeynep.eryilmaz@arkasdenizcilik.com.tr
HANJIN LINE
Emrah Işık Dahili : 4471 emrah.isik@arkasdenizcilik.com.tr
Gökhan Sarıyar Dahili : 4445 gokhan.sariyar@arkasdenizcilik.com.tr  
TARROS TÜRKİYE İhracat & İthalat
Evren Kartal Dahili : 4344 evren.kartal@tarros.com.tr
Aslı Cengiz Dahili : 4468 emrah.isik@tarros.com.tr
Ebru Cengiz Dahili : 4467 ebru.cengiz@tarros.com.tr
YANG MING LİNE
Behçet Can ( İhracat Satış Sorumlusu ) Dahili : 4463 behcet.can@arkasdenizcilik.com.tr
Olgun Serin (Satış Operasyon ) Dahili : 4477 olgun.serin@arkasdenizcilik.com.tr
OOCL
Selin Keykubat (Satış Operasyon- İhr/ İth. ) Dahili :4474 selin.keykubat@arkasdenizcilik.com.tr
DAL  & UAFL 
Ozden Bekiroğlu (Commercial / Sales )  Dahili :4478 ozden.bekiroglu@arkasdenizcilik.com.tr
ANTALYA
Deniz Mahallesi Konyaaltı Caddesi Antmarin İş Merkezi No:24/12 07050 
Tel : (0242) 248 47 37 Faks : (0242) 243 47 00 arkasant@arkas.com.tr  
     


 
© 2014 Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş. - Bu sitede kullanılan resim ve belgeler orijinal olup tüm hakları ARKAS'a aittir.
İzinsiz kullanılamaz. - Site Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası
BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ