IZMIR 
Liman Caddesi Arkas Binasi No:38 Alsancak 35230 Izmir / TÜRKİYE
Tel : (0232) 477 77 77 Faks : (0232) 411 00 00 - 11 arkasizm@arkas.com.tr 
  Faks : (0232) 465 25 07  
Genel Müdür 
Ece Çokdeğer Dahili : 1115
Direkt: 411 01 15
ece.cokdeger@arkasdenizcilik.com.tr 
Genel Müdür Asistanı
Sevda Kılıç Dahili : 1217 sevda.kilic@arkasdenizcilik.com.tr 
ARKAS LINE 
İş Geliştirme Müdürü / Türkiye
Atilla Karagülle Dahili : 1128 atilla.karagulle@arkasdenizcilik.com.tr 
Afak Genç   Dahili : 1129 afag.gench@arkasdenizcilik.com.tr
Bölge Müdürü
Bilgen Özkalkanlı   Dahili : 1116 bilgen.ozkalkanli@arkasdenizcilik.com.tr 
İthalat Müdürü
Elif Sivrioğlu Dahili : 1145 elif.sivrioglu@arkasdenizcilik.com.tr 
     
KARADENİZ    
Novorossiysk & Odessa & Constanta & Varna & Burgas & Poti & Azerbaijan
     
İhracat / İthalat Satış    
Seda Temiz Dahili : 1125 seda.temiz@arkasdenizcilik.com.tr
Sefer Gürler Dahili : 1053 sefer.gurler@arkasdenizcilik.com.tr
Müge Tuncer Dahili : 1142 muge.tuncer@arkasdenizcilik.com.tr
     
İSPANYA - İTALYA - FRANSA - PORTEKİZ
Valencia & Barcelona & Castellon & Algeciras & Vigo (Marin) & Bilbao & Fos sur Mer & Leixoes & Setubal & İbiza & Palma de Mallorca & Palma De Mayorka & Canary Islands (Las Palmas & Santa Cruz de Tenerife & Arrecife) Genoa & La Spezia & Salerno & Venice & Ravenna & Ancona & Koper
     
İhracat / İthalat Satış    
Ceren Şengül Özcan Dahili : 1263 ceren.sengul@arkasdenizcilik.com.tr
Mert Simsaroğlu Dahili : 1127 mert.simsaroglu@arkasdenizcilik.com.tr
Bike Durallı Dahili : 1126 bike.duralli@arkasdenizcilik.com.tr
Zaliha Nur Bölükbaşı Dahili : 1118 zalihanur.bolukbasi@arkasdenizcilik.com.tr 
     
REEFER İthalat / İhracat Satış 
Mehmet Dontlu Dahili : 1132 mehmet.dontlu@arkasdenizcilik.com.tr
     
KUZEY AFRİKA    
Alger & Oran & Sousse & Casablanka & Tangier &Tripoli & Misurata & Benghazi & Khoms
     
İhracat / İthalat Satış     
Erdem Yörük Dahili : 1146 erdem.yoruk@arkasdenizcilik.com.tr
Pınar Süer Dahili : 1140 pinar.suer@arkasdenizcilik.com.tr
Burak Baykal Dahili : 1117 burak.baykal@arkasdenizcilik.com.tr
     
DOĞU AKDENİZ     
Alexandria & Port Said & El Dekheila & Beirut & Latakia & Piraeus & Thessaloniki & Cagliari & Ashdod & Haifa
     
İhracat / İthalat Satış    
Emre Kayhan   Dahili : 1119   emre.kayhan@arkasdenizcilik.com.tr 
Mehmet Dontlu Dahili : 1132 mehmet.dontlu@arkasdenizcilik.com.tr
     
BATI AFRİKA 
Tema & Abidjan & Lagos (Tincar) & Bata & Malabo & Nouakchott & Nouadhibou & Dakhla & Laayoune & Dakar
     
İhracat / İthalat Satış     
Emre Kayhan   Dahili : 1119   emre.kayhan@arkasdenizcilik.com.tr 
Mehmet Dontlu Dahili : 1132 mehmet.dontlu@arkasdenizcilik.com.tr
     
DAL 
İhracat / İthalat
Sefer Gürler Dahili : 1053 sefer.gurler@arkasdenizcilik.com.tr 
Zaliha Nur Bölükbaşı Dahili : 1118 zalihanur.bolukbasi@arkasdenizcilik.com.tr 
     
MARGUISA LINE
İhracat / İthalat
Emre Kayhan   Dahili : 1119   emre.kayhan@arkasdenizcilik.com.tr 
     
HANJIN LINE 
Hat Temsilcisi
Nilay Kalan Dahili : 2157 nilay.kalan@arkasdenizcilik.com.tr 
Türkiye Satış Müdürü
Gülsemin Güler Dahili : 2157 gulsemin.guler@arkasdenizcilik.com.tr 
İzmir Bölge Müdürü
Demet Boydaş Dahili : 1088 demet.boydas@arkasdenizcilik.com.tr 
Satış Sorumlusu İthalat
Melisa Altan Suçsuzer Dahili : 1137 melisa.altan@arkasdenizcilik.com.tr
Burak Kocabaş Dahili : 1139 burak.kocabas@arkasdenizcilik.com.tr
Satış Sorumlusu İhracat    
Yunus Başsemerci Dahili : 1138 yunus.bassemerci@arkasdenizcilik.com.tr 
Müşteri Temsilcisi / Operasyon    
Adem İskenderoğlu Dahili : 1123 adem.iskenderoglu@arkasdenizcilik.com.tr
Atilla Özekin Dahili : 1144 atilla.ozekin@arkasdenizcilik.com.tr
     
 İSTANBUL 
Kasap Sokak Arkas Binasi No: 2/8 Esentepe 34394 Istanbul / TÜRKİYE
Tel : (0212) 318 00 00 Faks : (0212) 211 66 33 arkasist@arkas.com.tr  
Genel Müdür
Ece Çokdeğer Dahili : 1115 ece.cokdeger@arkasdenizcilik.com.tr
Genel Müdür Asistanı
Sevda Kılıç Dahili : 1217 sevda.kilic@arkasdenizcilik.com.tr 
ARKAS LINE 
İş Geliştirme Müdürü / Türkiye
Atilla Karagülle Dahili : 1128 atilla.karagulle@arkasdenizcilik.com.tr
Afak Genç Dahili : 1129 afag.gench@arkasdenizcilik.com.tr
Bölge Müdürü
Coşkun Kasımoğlu Dahili : 2298-2220 coskun.kasimoglu@arkasdenizcilik.com.tr
İhracat Satış Müdürü    
B.Gürol Muslu Dahili : 2297-2113 gurol.muslu@arkasdenizcilik.com.tr
İthalat Satış Müdürü
Fatoş Uztürk Dahili : 2474 fatos.uzturk@arkasdenizcilik.com.tr 
İhracat Takım Lideri    
Canset Gordi Dahili : 2311 canset.gordi@arkasdenizcilik.com.tr
İthalat Takım Lideri
Özge Ertem Dahili : 2937 ozge.ertem@arkasdenizcilik.com.tr
     
KARADENİZ    
Novorossiysk & Odessa & Constanta & Varna & Burgas & Poti & Azerbaijan
     
İhracat Satış     
Burak Üzümcü Dahili : 2395 burak.uzumcu@arkasdenizcilik.com.tr
Şahika Feyza Hapat Dahili : 2353 sahika.hapat@arkasdenizcilik.com.tr
Fatih Aksoy Dahili : 2892 fatih.aksoy@arkasdenizcilik.com.tr
İthalat Satış     
Bahri Şahin Dahili : 2460 bahri.sahin@arkasdenizcilik.com.tr
İthalat Müşteri Temsilcisi     
Serap Tamay Dahili : 2993 serap.tamay@arkasdenizcilik.com.tr
Tuğçe Güvenç Dahili : 2937 tugce.guvenc@arkasdenizcilik.com.tr
     
BATI AKDENİZ & PORTEKİZ     
Valencia & Barcelona & Castellon & Algeciras & Vigo (Marin) & Bilbao & Fos sur Mer & Leixoes & Setubal & Ibiza & Palma de allorca & Palma De Mayorka & Canary Islands (Las Palmas & Santa Cruz de Tenerife & Arrecife)
     
İhracat Satış     
Mehmet Çeliktaş Dahili : 2263 mehmet.celiktas@arkasdenizcilik.com.tr
İthalat Satış     
Tuğçe Yardımcı Dahili : 2238 tugce.yardimci@arkasdenizcilik.com.tr
Bahri Şahin Dahili : 2460 bahri.sahin@arkasdenizcilik.com.tr
İthalat Müşteri Temsilcisi     
Soner Sönmez Dahili : 2895 soner.sonmez@arkasdenizcilik.com.tr
Serap Tamay Dahili : 2993 serap.tamay@arkasdenizcilik.com.tr
Serhat Demirci Dahili : 2369 serhat.demirci@arkasdenizcilik.com.tr
Tuğçe Güvenç Dahili : 2937 tugce.guvenc@arkasdenizcilik.com.tr
     
İTALYA & ADRİYATİK     
Genoa & La Spezia & Salerno & Venice & Ravenna & Ancona & Koper
     
İhracat Satış     
Aytaç Bayezit Dahili : 2167 Aytac.BAYEZIT@Arkasdenizcilik.com.tr
Yusuf Bekar Dahili : 2855 yusuf.bekar@arkasdenizcilik.com.tr
Özgür Yetik Dahili : 2977 ozgur.yetik@arkasdenizcilik.com.tr
İthalat Satış     
Bahri Şahin Dahili : 2460 bahri.sahin@arkasdenizcilik.com.tr
İthalat Müşteri Temsilcisi     
Serap Tamay Dahili : 2993 serap.tamay@arkasdenizcilik.com.tr
Tuğçe Güvenç Dahili : 2937 tugce.guvenc@arkasdenizcilik.com.tr
     
KUZEY AFRİKA    
Alger & Oran & Sousse & Casablanka & Tangier &Tripoli & Misurata & Benghazi & Khoms
     
İhracat Satış     
Murat Korgan Dahili : 2293 murat.korgan@arkasdenizcilik.com.tr
Ece Türküm Dahili : 2268 ece.turkum@arkasdenizcilik.com.tr
Celil Kartal Dahili : 2108 celil.kartal@arkasdenizcilik.com.tr
İthalat Satış     
Tuğçe Yardımcı Dahili : 2238 tugce.yardimci@arkasdenizcilik.com.tr
İthalat Müşteri Temsilcisi     
Soner Sönmez Dahili : 2895 soner.sonmez@arkasdenizcilik.com.tr
Serhat Demirci Dahili : 2369 serhat.demirci@arkasdenizcilik.com.tr
     
DOĞU AKDENİZ     
Alexandria & Port Said & El Dekheila & Beirut & Latakia & Piraeus & Thessaloniki & Cagliari & Ashdod & Haifa
     
İhracat Satış     
Aytaç Bayezit Dahili : 2167 aytac.bayezit@arkas.com.tr
Yusuf Bekar Dahili : 2855 yusuf.bekar@arkasdenizcilik.com.tr
Özgür Yetik Dahili : 2977 ozgur.yetik@arkasdenizcilik.com.tr
İthalat Satış     
Tuğçe Yardımcı Dahili : 2238 tugce.yardimci@arkasdenizcilik.com.tr
İthalat Müşteri Temsilcisi     
Soner Sönmez Dahili : 2895 soner.sonmez@arkasdenizcilik.com.tr
Serhat Demirci Dahili : 2369 serhat.demirci@arkasdenizcilik.com.tr
     
BATI AFRİKA 
Tema & Abidjan & Lagos (Tincar) & Bata & Malabo & Nouakchott & Nouadhibou & Dakhla & Laayoune & Dakar
     
İhracat Satış     
Sedat Koyel Dahili : 2095 sedat.koyel@arkasdenizcilik.com.tr
Gamze Yılmaz Dahili : 2227 gamze.yilmaz@arkasdenizcilik.com.tr
İthalat Satış    
Tuğçe Yardımcı Dahili : 2238 tugce.yardimci@arkasdenizcilik.com.tr
İthalat Müşteri Temsilcisi     
Soner Sönmez Dahili : 2895 soner.sonmez@arkasdenizcilik.com.tr
Serhat Demirci Dahili : 2369 serhat.demirci@arkasdenizcilik.com.tr
     
DAL ve UAFL
İhracat
Canset Gordi Dahili : 2311 canset.gordi@arkasdenizcilik.com.tr
Serhat Demirci Dahili : 2369 serhat.demirci@arkasdenizcilik.com.tr
İthalat
Özge Ertem Dahili : 2937 ozge.ertem@arkasdenizcilik.com.tr
Serhat Demirci Dahili : 2369 serhat.demirci@arkasdenizcilik.com.tr
     
MARGUISA LINE
İhracat
Özgür Yetik Dahili : 2977 ozgur.yetik@arkasdenizcilik.com.tr
Gamze Yılmaz Dahili : 2227 gamze.yilmaz@arkasdenizcilik.com.tr
İthalat
Özge Ertem Dahili : 2966 ozge.ertem@arkasdenizcilik.com.tr
     
HANJIN LINE 
Hat Temsilcisi
Nilay Kalan Dahili : 2157 nilay.kalan@arkasdenizcilik.com.tr 
Türkiye Satış Müdürü
Gülsemin Güler Dahili : 2157 gulsemin.guler@arkasdenizcilik.com.tr 
Satış Sorumlusu
Timuçin Turan Dahili : 2138 timucin.turan@arkasdenizcilik.com.tr
Sera Olgun Dahili : 2155 sera.olgun@arkasdenizcilik.com.tr
Volkan Tabak Dahili : 2103 volkan.tabak@arkasdenizcilik.com.tr
Müşteri Temsilcisi
Celal Osoydan Dahili : 2160 celal.osoydan@arkasdenizcilik.com.tr 
Ümit Sami Şahin Dahili : 2153 umit.sahin@arkasdenizcilik.com.tr
 
BURSA 
Ovaakça Çeşmebaşı Mahallesi Yeni Yalova Yolu Caddesi No:699 Osmangazi 16335 Bursa /TÜRKİYE
Tel : (0224) 270 77 77 Faks : (0224) 270 77 78 arkasbur@arkas.com.tr   
Genel Müdür
Ece Çokdeğer Dahili : 1115 ece.cokdeger@arkasdenizcilik.com.tr
Genel Müdür Asistanı
Sevda Kılıç Dahili : 1217 sevda.kilic@arkasdenizcilik.com.tr 
Genel Müdür Yardımcısı
Murat Şahin Tel : (0224) 270 77 40   murat.sahin@arkasdenizcilik.com.tr  
ARKAS LINE
Bölge Müdürü
Emine Aslı Can Tel : (0224) 270 77 31 asli.can@arkasdenizcilik.com.tr  
İş Geliştirme Müdürü    
Taner Bahtiyar  Tel : (0224) 270 77 55 taner.bahtiyar@arkasdenizcilik.com.tr
İthalat Müdürü    
Engin Orçan Tel : (0224) 270 77 65 engin.orcan@arkasdenizcilik.com.tr
İhracat / İthalat
Özgün Karakaya (Satış Sorumlusu / Tüm Bölgeler) Tel : (0224) 270 77 64 ozgun.karakaya@arkasdenizcilik.com.tr
Berkay Çamdeviren (Satış Sorumlusu / Tüm Bölgeler) Tel : (0224) 270 77 80 berkay.camdeviren@arkasdenizcilik.com.tr
Ömür Maden (Satış Sorumlusu / Tüm Bölgeler) Tel : (0224) 270 77 44 omur.maden@arkasdenizcilik.com.tr
Hasibe Kılıçaslan (Satış Sorumlusu / Tüm Bölgeler) Tel : (0224) 270 77 42 hasibe.kilicaslan@arkasdenizcilik.com.tr
Ceren Tendü Kirmikil (Satış Sorumlusu / Tüm Bölgeler) Tel : (0224) 270 77 38 tendu.kirmikil@arkasdenizcilik.com.tr 
Ceren Aydındağ (Satış Sorumlusu / Tüm Bölgeler) Tel : (0224) 270 77 45 ceren.aydindag@arkasdenizcilik.com.tr 
İhracat / İthalat
Sibel Kıvrak Tel : (0224) 270 77 56 sibel.kivrak@arkasdenizcilik.com.tr
     
MARGUISA LINE
İhracat / İthalat
Ömür Maden Dahili : 7744 omur.maden@arkasdenizcilik.com.tr
     
HANJIN LINE
Hat Temsilcisi
Nilay Kalan Dahili : 2157 nilay.kalan@arkasdenizcilik.com.tr 
Türkiye Satış Müdürü
Gülsemin Güler Dahili : 2157 gulsemin.guler@arkasdenizcilik.com.tr 
Bölge Müdürü
Arcan Çayırlı Tel :  (0224) 270 77 36 arcan.cayirli@arkasdenizcilik.com.tr
Satış Sorumlusu
Ece Çeki  Tel : (0224) 270 78 83 ece.ceki@arkasdenizcilik.com.tr
Volkan Ekiz Tel : (0224) 270 77 39 volkan.ekiz@arkasdenizcilik.com.tr
Müşteri Temsilcisi
Elif Girgin Tel : (0224) 270 78 07 elif.girgin@arkasdenizcilik.com.tr
     
YANG MING ANADOLU
İhracat / İthalat
Cankat Caral (Pazarlama Müdürü) Tel : (0224) 270 77 77 Cankat.CARAL@Arkasdenizcilik.com.tr
İlker Buluç (Satış Sorumlusu) Tel : (0224) 270 77 77 ilker.BULUC@Arkasdenizcilik.com.tr
Tuğçe Kavak (Müşteri Temsilcisi) Tel : (0224) 270 77 77 tugce.kavak@arkasdenizcilik.com.tr
     
DAL VE UAFL
İhracat / İthalat
Tendü Kirmikil (Satış Sorumlusu / Tüm Bölgeler) Tel : (0224) 270 77 83 tendu.kirmikil@arkasdenizcilik.com.tr 
Hasibe Kılıçaslan (Satış Sorumlusu / Tüm Bölgeler) Tel : (0224) 270 77 42 hasibe.kilicaslan@arkasdenizcilik.com.tr
     
MERSİN    
Yeni Mahalle 119. Cadde 5309 Sokak Mahmut Torun Is Merkezi No:8 Kat:11 33050 Mersin / TÜRKİYE
Tel : (90 324) 241 14 14 Faks : (90 324) 241 14 15 arkasmer@arkas.com.tr  
Genel Müdür
Ece Çokdeğer Dahili : 1115 ece.cokdeger@arkasdenizcilik.com.tr
Genel Müdür Asistanı
Sevda Kılıç Dahili : 1217 sevda.kilic@arkasdenizcilik.com.tr 
ARKAS LINE
İş Geliştirme Müdürü
Ganimet Şanlı Dahili : 4460 ganimet.sanli@arkasdenizcilik.com.tr
Bölge Müdürü
İzzet Sarıbıyık Dahili : 4486 - 4426 izzet.saribiyik@arkasdenizcilik.com.tr  
     
İhracat Satış Müdürü    
Çağrı Türkay Dahili : 4487 - 4481 cagri.turkay@arkasdenizcilik.com.tr  
     
KARADENİZ    
Novorossiysk & Odessa & Constanta & Varna & Burgas & Poti & Azerbaijan
     
İhracat Satış     
Betül Uçar Dahili : 4470 betul.ucar@arkasdenizcilik.com.tr
Kaner Evirgen Dahili : 4488 kaner.evirgen@arkasdenizcilik.com.tr
İthalat Satış     
Özden Bekiroğlu  Dahili : 4478 ozden.bekiroglu@arkasdenizcilik.com.tr
Ithalat Satış Operasyon    
Yunus Diz Dahili : 4479 yunus.diz@arkasdenizcilik.com.tr 
Ithalat Operasyon    
İrem Ünlü Dahili : 4413 irem.unlu@arkas.com.tr 
     
     
BATI AKDENİZ & PORTEKİZ & ITALYA    
Valencia & Barcelona & Castellon & Algeciras & Vigo (Marin) & Bilbao & Fos sur Mer & Leixoes & Setubal & Ibiza & Palma de allorca & Palma De Mayorka & Canary Islands (Las Palmas & Santa Cruz de Tenerife & Arrecife)
     
İhracat Satış     
Zeynep Eryılmaz  Dahili : 4498 zeynep.eryilmaz@arkasdenizcilik.com.tr
Pınar Bağsız  Dahili : 4468 pinar.bagsiz@arkasdenizcilik.com.tr
İthalat Satış     
Halil Aktarla (Batı Akdeniz & Portekiz & İtalya) Dahili : 4483 halil.aktarla@arkasdenizcilik.com.tr
Özden Bekiroğlu (İtalya - Adriatic) Dahili : 4478 ozden.bekiroglu@arkasdenizcilik.com.tr
Ithalat Satış Operasyon    
Yunus Diz Dahili : 4479 yunus.diz@arkasdenizcilik.com.tr 
Ithalat Operasyon    
İrem Ünlü Dahili : 4413 irem.unlu@arkas.com.tr 
     
KUZEY AFRİKA    
Alger & Oran & Sousse & Casablanka & Tangier &Tripoli & Misurata & Benghazi & Khoms
     
İhracat Satış     
Umut Demir Dahili : 4467 umut.demir@arkasdenizcilik.com.tr
Emine Canacankatan Dahili : 4448 emine.canacankatan@arkasdenizcilik.com.tr
Casablanca İhracat Satış     
Zeynep Eryılmaz  Dahili : 4498 zeynep.eryilmaz@arkasdenizcilik.com.tr
Pınar Bağsız  Dahili : 4468 pinar.bagsiz@arkasdenizcilik.com.tr
İthalat Satış     
Özden Bekiroğlu Dahili : 4478 ozden.bekiroglu@arkasdenizcilik.com.tr
Ithalat Satış Operasyon    
Yunus Diz Dahili : 4479 yunus.diz@arkasdenizcilik.com.tr 
Ithalat Operasyon    
İrem Ünlü Dahili : 4413 irem.unlu@arkas.com.tr 
     
DOĞU AKDENİZ     
Alexandria & Port Said & El Dekheila & Beirut & Latakia & Piraeus & Thessaloniki & Cagliari & Ashdod & Haifa
     
İhracat Satış     
Soner Nar Dahili : 4449 soner.nar@arkasdenizcilik.com.tr
Tülin Köroğlu Dahili : 4429 tulin.koroglu@arkasdenizcilik.com.tr
İthalat Satış     
Natali Dib Dahili : 4472 natali.dib@arkasdenizcilik.com.tr
Ithalat Satış Operasyon    
Yunus Diz Dahili : 4479 yunus.diz@arkasdenizcilik.com.tr 
Ithalat Operasyon    
İrem Ünlü Dahili : 4413 irem.unlu@arkas.com.tr 
     
BATI AFRİKA 
Tema & Abidjan & Lagos (Tincan) & Bata & Malabo & Nouakchott & Nouadhibou & Dakhla & Laayoune & Dakar
     
İhracat Satış     
Murat Efe Tazegül Dahili : 4465 muratefe.tazegul@arkasdenizcilik.com.tr
Demet Uruç Dahili : 4495 demet.uruc@arkasdenizcilik.com.tr
İthalat Satış    
Özden Bekiroğlu Dahili : 4478 ozden.bekiroglu@arkasdenizcilik.com.tr
Ithalat Satış Operasyon    
Yunus Diz Dahili : 4479 yunus.diz@arkasdenizcilik.com.tr 
Ithalat Operasyon    
İrem Ünlü Dahili : 4413 irem.unlu@arkas.com.tr 
     
OOCL
Selin Keykubat (İhracat / İthalat) Dahili : 4474 selin.keykubat@arkasdenizcilik.com.tr
OOCL Sales   ooclsales@egekont.com.tr
     
DAL & UAFL
Özden Bekiroğlu (İhracat / İthalat) Dahili : 4478 ozden.bekiroglu@arkasdenizcilik.com.tr
     
MARGUISA LINE
İhracat / İthalat
Pınar Bağsız Dahili : 4468 pinar.bagsiz@arkasdenizcilik.com.tr
Özden Bekiroğlu Dahili : 4478 ozden.bekiroglu@arkasdenizcilik.com.tr
     
HANJIN LINE
Hat Temsilcisi
Nilay Kalan Dahili : 2157 nilay.kalan@arkasdenizcilik.com.tr 
Türkiye Satış Müdürü
Gülsemin Güler Dahili : 2157 gulsemin.guler@arkasdenizcilik.com.tr 
Bölge Müdürü
Alper Aktürk Dahili : 4475 alper.akturk@arkasdenizcilik.com.tr
Satış Sorumlusu    
Derya Günal Dahili : 4482 derya.gunal@arkasdenizcilik.com.tr
Emrah Işık Dahili : 4471 emrah.isik@arkasdenizcilik.com.tr
Müşteri Temsilcisi    
Gökhan Sarıyar Dahili : 4445 gokhan.sariyar@arkasdenizcilik.com.tr
Enver Dengiz Dahili : 4464 enver.dengiz@arkasdenizcilik.com.tr
Eda Şendur Dahili : 4462 eda.sendur@arkasdenizcilik.com.tr
     
YANG MING LINE
Behçet Can (İhracat Satış Sorumlusu) Dahili : 4473 behcet.can@arkasdenizcilik.com.tr
Olgun Serin (Satış Operasyon/ ithalat ) Dahili : 4477 olgun.serin@arkasdenizcilik.com.tr
     
ANTALYA
Deniz Mahallesi Konyaaltı Caddesi Antmarin İş Merkezi No:24/12 07050 Antalya / Türkiye
Tel : (90 242) 248 47 37 Faks : (90 242) 243 47 00 arkasant@arkas.com.tr
     
     
     


 
© 2014 Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş. - Bu sitede kullanılan resim ve belgeler orijinal olup tüm hakları ARKAS'a aittir.
İzinsiz kullanılamaz. - Site Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası
BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ